Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
ул. Хан Аспарух
850 €
1 662.46 лв.

(10.9 €, 21.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:34 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 999 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Представяме ви прекрасен дизайнерски апартамент на метри от бул. Витоша и НДК. Намира се на ул. Хан Аспарух в частта между ул. Ангел Кънчев и ул. Христо Белчев. Апартамента разполага с хол с кухненски кът, две спални, баня и отделно тоалетна. Апартамента изцяло е ориентиран към вътрепен двор, което го прави много тих и спокоен. Ниски разходи за отопление, тъйкато се намира над абонатна станция. Огледи в удобно за клиента време. Агенцията разполага с ключ. Работим с колеги по всички наши оферти.
Особености
Обзаведен
Климатик
Окабеляване
Интернет връзка
За контакт:
0884249144
Агенция:
ВИ ДЖИ ЕСТЕЙТ
0884249144
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
vgestate.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, BG202320912
http://www.vgestate.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
ул. Хан Аспарух
Обява: 2d177571259810254

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(10.9 €, 21.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, ул. Хан Аспарух

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност